Czym się zajmujemy

Nasza firma to wiele różnych dziedzin, które sukcesywnie łączymy w całość. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym, w tym także nienormatywnym. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowców, spedytorów oraz personelem, który zawsze rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Ponadto specjalizujemy się w produkcji biomasy, produkcji upraw rolnych oraz skupem rzepaku i zbóż. Dysponujemy także dogodnymi przestrzeniami magazynowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o naszych klientów.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj nam pytanie:
Od ilu lat działamy na rynku?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby rynku. Od lat zajmujemy się pracą w tym zakresie, ale zawsze patrzymy w przyszłość i nieustannie się rozwijamy, doskonaląc swoje umiejętności i stawiając na nowoczesny sprzęt oraz szkolenie pracowników.

Ilu ludzi zatrudniamy?

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowców, spedytorów, a także grupą innych pracowników, którzy każdego dnia budują nasze przedsiębiorstwo. Sekret naszego sukcesu tkwi właśnie w ich codziennej rzetelnej pracy.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Jako firma z dużym doświadczeniem, doskonale wiemy, że sprzęt jest niezwykle ważny. Dysponujemy nowoczesnym wysoko wyspecjalizowanym sprzętem, który jest dedykowany do wykonywania poszczególnych prac czy realizacji różnego rodzaju transportu.

Posiadamy m.in. sprzęt agro:
- 11 ciągników o mocy 200-630 KM,
- 3 kombajny zbożowe o mocy 300-500 KM,
- 2 opryskiwacze samojezdne o szerokości roboczej 24, 27, 28, 30, 36 m,
- 1 sieczkarnia samojezdna z hederami do traw, zbóż, kukurydzy, CCM, LKS.

Oraz sprzęt uprawowy:
- 2 x Tiger, 3 x Joker, Pronto, 2 x Maestro, Focus,
- 2 x pług, głębosz, 2 x wały,
- 2 x rozrzutniki obornika/wapna,
- 10 przyczep o ładowności 7-22 tony,
- 2x suszarnie mobilne,
- wóz przeładowczy 32m3

Dlaczego my?

Dlaczego warto nas wybrać? Przede wszystkim doskonale znamy się na swojej branży. Z wielką rzetelnością i starannością podchodzimy do swojej pracy, zapewniając naszym klientom najwyższe standardy obsługi.

Co odróżnia Nas od innych firm?

W przeciwieństwie do innych firm, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Oferta oraz warunki współpracy są indywidualnie uzgadniane, dzięki czemu każdy wychodzi od nas zadowolony. Oprócz tego zawsze pilnujemy terminów i oferujemy korzystne warunki cenowe. Zachęcamy zatem do wybrania naszej firmy!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj nam pytanie: