„rzetelna

Czym się zajmujemy

      Nasza firma to wiele różnych dziedzin, które łączymy w jedną całość: Nasz Agroczos. Zajmujemy się agrotechniką, transportem, biomasą rolniczą, dostawą nawozów organicznych, skupem płodów rolnych, magazynowaniem materiałów sypkich i pakowanych. Ponadto posiadamy własne gospodarstwa rolne zajmujące się produkcją towarową większości gatunków zbóż, kukurydzy na ziarno, biomasę oraz roślin strączkowych i rzepaku.

      Kolejnym rodzajem działalności jest kompleksowa obsługa gospodarstw rolnych polegająca na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta w skład których może wchodzić: doradztwo,obsługa agrotechniczna, organizacja środków do produkcji, zagospodarowanie płodów po zbiorach, a także prowadzenie dokumentacji związanej z posiadanym gospodarstwem. Dysponujemy w każdym segmencie naszej firmy wykwalifikowanym personelem , fachowa wiedzą i doświadczeniem, a sprawą priorytetową jest dobro i zadowolenie naszych klientów.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Od ilu lat działamy na rynku?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby rynku. Od lat zajmujemy się pracą w tym zakresie, ale zawsze patrzymy w przyszłość i nieustannie się rozwijamy, doskonaląc swoje umiejętności i stawiając na nowoczesny sprzęt oraz szkolenie pracowników.

Ilu ludzi zatrudniamy?

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą operatorów maszyn i urządzeń, kierowców, serwisantów, pracowników technicznych, a także kadrę menadżerską i biurową. Codzienna praca tych oddanych naszej firmie ludzi buduje jej rozwój i pozytywny wizerunek, co pozwala z pewnością spoglądać w przyszłość.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dysponujemy nowoczesnym wysoko wyspecjalizowanym sprzętem, który jest dedykowany do wykonywania poszczególnych prac, czy realizacji różnego rodzaju transportu.

Posiadamy m.in. sprzęt agro:

- 11 ciągników o mocy 200-630 KM,
- 3 kombajny zbożowe o mocy 300-500 KM,
- 2 opryskiwacze samojezdne o szerokości roboczej 24, 27, 28, 30, 36 m,
- 1 sieczkarnia samojezdna z hederami do traw, zbóż, kukurydzy, CCM, LKS.
- 2 x Tiger, 3 x Joker, Pronto, 2 x Maestro, Focus,
- 2 x pług, głębosz, 2 x wały,
- 2 x rozrzutniki obornika/wapna,
- 10 przyczep o ładowności 7-22 tony,
- 2x suszarnie mobilne,
- wóz przeładowczy 32m3

oraz tabor transportowy:

- ciągniki samochodowe:

  • siedem ciągników siodłowych dwuosiowych
  • dwa ciągniki siodłowe trzyosiowe
  • jeden samochód ciężarowy trzyosiowy
    z przyczepą tandemową

- naczepy samochodowe:

  • sześć naczep wywrotek tylnego wysypu 38-56 m3
  • dwie naczepy bocznego wysypu 42-50 m3
  • dwie naczepy platformy
  • naczepa niskopodwoziowa typu SEMI ład. 42 tony
  • naczepa typu tiefbett wys. zał. 40cm

Dlaczego my?

Dlaczego warto nas wybrać? Przede wszystkim doskonale znamy się na swojej branży. Z wielką rzetelnością i starannością podchodzimy do swojej pracy, zapewniając naszym klientom najwyższe standardy obsługi.

Co odróżnia Nas od innych firm?

W przeciwieństwie do innych firm, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Oferta oraz warunki współpracy są indywidualnie uzgadniane, dzięki czemu każdy wychodzi od nas zadowolony. Oprócz tego zawsze pilnujemy terminów i oferujemy korzystne warunki cenowe. Zachęcamy zatem do wybrania naszej firmy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Prowadzimy skup zbóż na terenie naszej firmy
w Choszcznie.

Więcej informacji pod numerem 95 747 28 39.